NOWOŚĆ Najnowsza technologia druku UV GEL - Pierwsza w Polsce instalacja pełnej linii produkcyjnej do FOTOTAPET CANON

O nas

CARO GROUP

Firma Caro
jest jednym z największych
producentów dekoracji ściennych

3 tyś

m² Powierzchni hal produkcyjnych

30 tyś

Wzorów w stałej ofercie

40 mln

Wyprodukowanych produktów

25-letnie doświadczenie oraz współpraca z największymi sieciami w Polsce i w Europie dała możliwość wprowadzania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w procesie produkcyjnym. Przez wiele lat działalność firmy głównie opierała się na eksporcie produktów za granicę. Produkowanie (obsługa) wielotysięcznych zamówień, bezpośredni kontakt z dużymi markami dał firmie duże możliwości rozwoju i dostęp do najnowszych trendów. Dzięki rozbudowie parku maszynowego i poszczególnych działów produkcyjnych oraz nowoczesnych ploterach w naszej drukarni możemy zaproponować naszym klientom indywidualną ofertę i nietypowe realizacje. Duże możliwości produkcyjne pozwalają firmie stale wprowadzać nowe produkty i wysyłać zamówienia w 48 h.

Firma przez lata współpracując z pośrednikami, podjęła ważny krok
o wejściu na rynek e-commerce, by sprzedawać swoje produkty bezpośrednio do klienta, stworzyła markę Feeby. Chcieliśmy, aby nasz klient miał duży wybór dzięki wielowariantowości naszych produktów oraz ofercie sztuki klasycznej i nowoczesnej sztuki digital. Stawiamy duży nacisk na jakość naszych produktów, dlatego wprowadziliśmy wieloetapowe kontrole jakości podczas procesu produkcyjnego.

CARO GROUP

Artyści z całego świata

Firma zdecydowała się uatrakcyjnić swoją ofertę projektami artystów, którzy pochodzą z różnych zakątków świata.

 
Japonia, Meksyk, Londyn, Nowy Jork…

Dlatego ich sztuka jest tak różnorodna i często odzwierciedla kulturę ich kraju. Cieszymy się, że nasze obrazy są nośnikiem sztuki digital artystów XXI w. Wprowadzamy innowacje, a nasze obrazy przechodzą ciągłą metamorfozę.

CARO GROUP

Strategia naszej marki

Opiera się na dalszej ekspansji marki za granicę, sprzedaży produktów na największych platformach sprzedażowych oraz rozszerzanie oferty o kolejne kategorie. Rozwój współpracy w modelu dropshipping z firmami z Polski i zagranicy. Firma stawia na rozwój technologiczny, wykorzystując najnowszą metodę druku UV GEL oraz automatyzację produkcyjną. 

Nasz dział kreatywny cyklicznie wprowadza nowe kolekcje, na bieżąco śledzimy trendy wnętrzarskie.

CARO GROUP

Najważniejsze informacje

Stosujemy ECO tusze

Wysoka jakość wydruków

Najnowsza technologia

Zadowoleni partrnerzy

Działamy globalnie

Unikalne wzory

Produkujemy w Polsce

Wieloletnie doświadczenie

CARO GROUP

Nasi partnerzy